Čestitamo dobitnicima Milka nagradne igre

Osjeti okus

nježnih trenutaka

Sukladno pravilima nagradne igre, u sjedištu Administratora (MPG d.o.o.) su pod nadzorom tročlane komisije za izvlačenje obavljena izvlačenja dobitnika dnevne nagrade te pod nadzorom javnog bilježnika i tročlane komisije za izvlačenje izvlačenja dobitnika tjedne nagrade nagradne igre „Osjeti okus nježnih trenutaka“. Nagradna igra odobrena je od Ministarstva financija pod brojem:
KLASA: UP/I-460-02/21-01/345
URBROJ: 513-07-21-01-21-2
Zagreb, 13. kolovoz 2021.
Trajanje nagradne igre: 06.09. do 03.10.2021.
Izvlačenje dobitnika DNEVNE nagrade za dane ponedeljak, utorak, srijeda i četvrtak izvršeno je sljedećeg radnog dana u 14h dok je izvlačenje dobitnika za dane petak, subota i nedjelja izvršeno svakog ponedjeljka u 14h odnosno u 14:05h i u 14:10h.

Tjedna izvlačenja:
  1. tjedan– prijave od 06.09. od 00:00 sati –12.09.2021. do u 23:59 sati –izvlačenje 15.09.2021.u 15h
  2. tjedan – prijave od 13.09. od 00:00 sati –19.09.2021. do u 23:59 sati –izvlačenje 22.09.2021. u 15h
  3. tjedan – prijave od 20.09. od 00:00 sati –26.09.2021. do u 23:59 sati –izvlačenje 29.09.2021 u 15h
  4. tjedan – prijave od 27.09. od 00:00 sati –03.10.2021. do u 23:59 sati –izvlačenje 06.10.2021. u 15h
Dobitnici dnevnih nagrada Krups aparat za espresso kavu:
  1. Marija Buterin,51000 Rijeka
  2. Alenka Juras,20340 Ploče
  3. Mateo Cakarun,51217 Klana
  4. Željka Baričević,51000 Rijeka
  5. Suzana Pižeta,42243 Maruševec
  6. Marija Dobrola,44000 Sisak
  7. Martina Brkljaca,51000 Rijeka
  8. Marijan Gašparović,10314 Križ
  9. Marija Balaš,23207 Filip i Jakov
  10. Ivana Kekez,31000 Osijek
  11. Željko Pačarić,31216 Antunovac
  12. Ivana Micic,32281 Ivankovo
  13. Maja Gašljević,47286 Mahično
  14. Ana-Marija Mijatović,31000 Osijek
  15. Danica Cesarec,10314 Križ
  16. Sanja Pticar,31000 Osijek
  17. Robert Nađ,22000 Šibenik
  18. Matija Vučković,42000 Varaždin
  19. Ivana Martincev Juricev,10000 Zagreb
  20. Vesna Poljak,33520 Slatina
  21. Vedrana Katanić,10290 Zaprešić
  22. Nikolina Šoše,10360 Sesvete
  23. Nataša Berendika,48363 Podravske Sesvete
  24. Nikolina Udiljak,21000 Split
  25. Dejan Vukšić,40305 Nedelišće
  26. Josip Anusic,23000 Zadar
  27. Igor Bek,31431 Čepin
  28. Vlatka Pajtl,43541 Sirač
Dobitnici dnevnih nagrada Tefal električni ekspres lonac:
  1. Alisa Omeragic,10000 Zagreb
  2. Leona Vučković,42000 Varaždin
  3. Ina Moslavac,33000 Virovitica
  4. Bojana Hižman,10000 Zagreb
  5. Dragica Golubic,49218 Pregrada
  6. Neđmira Hota,10000 Zagreb
  7. Renata Vlahović,47000 Karlovac
  8. Vlado Banjavčić,47250 Duga Resa
  9. Tomislav Petrinjak,42240 Ivanec
  10. Margareta Bajo Dadic,53000 Gospić
  11. Senija Marendic,10000 Zagreb
  12. Ankica Bilavčić,47000 Karlovac
  13. Denis Zulić,52440 Poreč
  14. Nevenka Lošić,22300 Knin
  15. Danijela Bobinac,44000 Tišina
  16. Marijan Vidović,35403 Rešetari
  17. Marija Kloss,32100 Vinkovci
  18. Darija Peška,21000 Split
  19. Marija Šavorić,10020 Zagreb
  20. Anja Sliskovic ,10000 Zagreb
  21. Nikolina Alegić Šešić,21000 Split
  22. Jasna Hladnic,48326 Virje
  23. Ivan Blašković,51000 Rijeka
  24. Diana Bevanda,10000 Zagreb
  25. Hrvoje Šeremet,10315 Novoselec
  26. Mirjana Bunjko,10370 Dugo Selo
  27. Sandro Ostojić,10000 Zagreb
  28. Ivana Plesa Portner,32100 Vinkovci
  29. Ivana Marušić,10000 Zagreb
  30. Ana Kadić,21000 Split
  31. Đurđica Mautner,34000 Požega
  32. Eni Jakačić,52332 Pićan
  33. Ivana Gabelic,21000 Split
  34. Damir Gabelic,21000 Split
  35. Lucija Petrić,21450 Hvar
  36. Dario Frantal,43290 Grubišno Polje
  37. Goran Bajer,42000 Varaždin
  38. Tihomir Slunjski,42000 Varaždin
  39. Nenad Smiljanic,48000 Koprivnica
  40. Dina Puškarić,10000 Zagreb
  41. Amadea Đurinić,10000 Zagreb
  42. Ana Žiher,10000 Zagreb
  43. Renata Galić,34310 Pleternica
  44. Damir Žiher,10000 Zagreb
  45. Marijana Perkovic,10370 Dugo Selo
  46. Danijela Špehar,32221 Nuštar
  47. Tihana Gorjanac Midžić,31000 Osijek
  48. Lena Novak-Đura,40000 Čakovec
  49. Ana Radan,21000 Split
  50. Martina Bascevan,10000 Zagreb
  51. Jasminka Hrgarek,42243 Maruševec
  52. Marin Periskic,32100 Vinkovci
  53. Ivona Paun,10000 Zagreb
  54. Dunja Narancic,35400 Nova Gradiška
  55. Tihomir Perkovic,10370 Dugo Selo
  56. Tihana Perkovic,10370 Dugo Selo
Dobitnici tjednih nagrada televizor Panasonic 50“ 4K Android TV:
  1. Marijana Anđelić,52470 Umag
  2. Natalija Zdilar,31000 Osijek
  3. Spomenka Eškutić,33000 Virovitica
  4. Iva Potočki,10000 Zagreb
  5. Antonio Šenkiš,42208 Cestica
  6. Ivan Dražić-Šegrt,21216 Kaštel Stari
  7. Danijela Paukner,34000 Požega
  8. Zoran Ivezić,35420 Staro Petrovo Selo